•     Skład Rady w roku szkolnym 2023/2024

1. Aneta Zelek- przedstawiciel rodziców kl. 8 (z-ca przewodniczącej RR)

2. Edyta Krawczyk - przedstawiciel rodziców kl. 7 (przewodnicząca RR)

3. Magdalena Zelek - przedstawiciel rodziców kl. 6

4. Barbara Koza - przedstawiciel rodziców kl. 5

5. Ewa Pławecka - przedstawiciel rodziców kl. 4

6. Agnieszka Śliwa - przedstawiciel rodziców kl. 3 (skarbnik)

7. Anna Piegza - przedstawiciel rodziców kl. 2

8. Danuta Orzeł - przedstawiciel rodziców kl. 1

9. Mariola Marcisz - przedstawiciel rodziców kl. 0

• Gazetka "GŁOS SZKOŁY"

ROK  SZKOLNY  2015/2016

Gazetka Głos Szkoły  "Kamioneckie legendy i inne bajania..."

ROK  SZKOLNY  2014/2015

Gazetka Głos Szkoły o Marszałku Józefie Piłsudskim

Gazetka  Głos Szkoły poświęcony 75 rocznicy zbrodni  katyńskiej i 5 rocznicy posadzenia Dębów Pamięci

ROK  SZKOLNY  2013/2014

Trzeci numer internetowej gazetki Głos Szkoły

6.12.2013 - numer nareszcie gotowy! Jeszcze tylko ostatnie poprawki, korekta uchwyconych błędów (nie mamy pewności czy wszystkich wink) i puszczamy gazetkę w świat tzn. cyberświat. Teraz możecie ją czytać w internecie. INSTRUKCJA powyżej. Życzymy przyjemnej i satysfakcjonującej lektury.

LISTOPAD 2013 - wiele spotkań, tworzenie artykułów, sporządzanie wywiadów itp. Poprawione przez Opiekuna Redakcji materiały zaczynamy nanosić na makiety w programie QMAM. Jest to bardzo fajne i wciągające zajęcie!

28.10.2013 - spotkanie nowej redakcji, wybór tematów, oglądanie wcześniejszych numerów gazetki i innych QMAM'ów dostępnych na stronie internetowej. Planowanie artykułów.

25.10.2013 - na pierwszym spotkaniu redakcyjnym spotkali się chętni uczniowie klasy IV, którzy będą redagować gazetkę "Głos Szkoły". Uczniowie podzielili się obowiązkami tj. wybrali sobie działy gazetki, które chcą redagować. I tak:

dział I - z życia szkoły - Marcin Krawczyk / dział II - SU - Jasiek Stach / dział III - miniprezentacje organizacji szkolnych - Ewa Bukowiec / dział IV - ciekawostki szkolne - Marcin Krawczyk / dział V - pasje i twórczość uczniów - Oliwia Błaż / dział VI - kącik biblioteczny (należy do n-la bibliotekarza) / dział VII - zdrowie Beata Zelek / dział VIII - świat i środowisko, ciekawostki - Julka Pławecka / część IX - prawo i kalendarz - (dyrektor szkoły) / część X - wyróżnienia, gratulacje i inne sprawy szkolne - Adam Orzeł / część XI - informacje i rozrywka - wszyscy chętni.

Nowym redaktorom życzymy wytrwałości w pracy i wielu ciekawych tematów!

21.10.2013 - biblioteka szkolna zaprasza chętnych uczniów do redagowania gazetki szkolnej "Głos Szkoły". Ci, którzy lubią badać, dociekać, tworzyć i opisywać, proszeni są o zapisywanie się u nauczyciela bibliotekarza.

ROK  SZKOLNY  2012/2013

Drugi numer internetowej gazetki  Głos Szkoły

20.06.2013 - zespół redakcyjny wydał kolejny - drugi - numer gazetki szkolnej "Głos Szkoły". Zapraszamy do jego przeczytania.

Pierwszy numer internetowej gazetki Głos Szkoły

27.03.2013 - rozprowadzony został pierwszy numer internetowej gazetki szkolnej "Głos Szkoły". Możecie ją znaleźć w internecie pod adresem: http://mam.media.pl/published/issue/4574/10442

26.11.2012 - w wyniku ogólnoszkolnego konkursu wybrano tytuł gazety: "Głos Szkoły". Na konkurs wpłynęło 21 propozycji. W wynku głosowania przeprowadzonego wsród uczniów i nauczycieli wybrano propozycję Dominiki Zelek z klasy 6.

Październik 2012 - znalazła się grupa chętnych uczniów, którzy pozytywnie odpowiedzieli na propozycję dyrektora szkoły wydawania gazetki szkolnej. Chętni uczniowie stanowią zespół redakcyjny:

Dominika Zelek, Karolina Zelek, Anna Pasionek, Marcin Stach, Agnieszka Pacura,Iwona Orzeł

Wszyscy członkowie zespołu redakcyjnego kilkakrotnie sie spotykali  i ustalali jak bedzie czasopismo wygladało, jakie artykuły bedą w nim zamieszczane i jaka bedzie tematyka. Zdecydowano, że gazetka bedzie podzielona na stałe działy, którymi będą się opiekować poszczególni redaktorzy. I tak:

część I - ż życia szkoły / część II - SU / część III - miniprezentacje organizacji szkolnych / część IV - ciekawostki szkolne / część V - pasje i twórczość uczniów / część VI - kącik biblioteczny / część VII - zdrowie / część VIII - świat i środowisko, ciekawostki / część IX - prawo i kalendarz / część X - różności / część XI - rozrywka i informacje