• Akcje wielkanocne

• Przed świętami Wielkanocnymi zorganizowaliśmy konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną.

Wyniki zostaną podane juz wktórce.

KONKURS NA STROIK WIELKANOCNY 2011

W związku ze zbliżającymi się świętami Wielkiej Nocy Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na stroik wielkanocny. Wykonane kompozycje można było przynosić od 7 do 14 kwietnia. Komisja oceniająca nie miała łatwego zadania, bowiem dostarczono aż 32 stroiki! Przyznano 3 nagrody główne w klasach 0 - 3 i 4 w klasach 4 - 6 oraz 25 wyróżnień. Przy ocenianiu brano pod uwagę: samodzielność, estetykę i akcenty wielkanocne. Nagrody dla wszystkich uczestników konkursu ufundował SU. Poniżej imiona i nazwiska zwycięzców. Zobacz zdjęcia.

KLASY 0 - 3:

I miejsce: Jan Stach kl. I

II miejsce: Beata Zelek kl. I

III miejsce: Przemysław Orzeł kl. 0

Wyróżnienia :

Klasa 0 :  Jakub Kocoń, Mikołaj Pacułt, Dawid Pławecki, Katarzyna Krawczyk, Karolina Orzeł, Agata Zelek, Katarzyna Jonik, Adam Groń, Kacper Dutka, Kamil Stach, Anna Stach;

Klasa I : Marcin Krawczyk, Julia Pławecka, Oliwia Błaż, Adam Orzeł, Ewa Bukowiec;

Klasa III:  Natalia Stach.

KLASY 4 - 6:

I miejsce: Anna Włosińska kl. IV i  Karolina Bukowiec kl. V

II miejsce: Agnieszka Pacura kl. IV

III miejsce: Konrad Kocoń kl. VI

Wyróżnienia:

Klasa IV:
          Anna Pasionek, Anna Włosińska, Ewelina Tokarz, Iwona Orzeł, Agnieszka Pacura;
          Klasa VI:  Iwona Włosińka, Natalia Pasionek, Daria Krawczyk, Bogumił Stanisławczyk.

GRATULUJEMY ! smiley ... Shift+R improves the quality of this image. Shift+A improves the quality of all images on this page.

KIERMASZ WIELKANOCNY 2011

W tym roku szkolnym Samorząd Uczniowski zorganizował trzydniowy kiermasz wielkanocny, który trwał w dniach: 18 - 20. 04.  Zaproszeni uczniowie, nauczyciele, pracownicy  obsługi i rodzice mogli zakupić: stroiki świąteczne /wykonane przez uczniów/, przeróżne jaja, baranki, zajączki, serwetki oraz dyngusówki. Te ostatnie rozeszły się jak świeże bułeczki;), więc możemy być pewni, że uczniowie naszej szkoły nie zapomnieli o tradycji lanego poniedziałkuyes! Przy kiermaszu czuwał niemalże cały samorząd, ale artykuły świąteczne sprzedawała Iwonka Włosińska /skarbnik SU/ oraz Szymon Grzegorzek /sekretarz SU/. Galeria zdjęć.