• Koła zainteresowań

• UKS "Jastrząb"

Uczniowski Klub Sportowy "Jastrząb" działający przy naszej szkole został założony w 1995 r. Przez wiele lat prezesem klubu była pani Teresa Sobol - nauczycielka wf. W tym czasie uczniowie ćwiczący w klubie odnosili liczne sukcesy, a szkoła otrzymała dużo sprzętu sportowego. W latach 2000 - 2006 działalność klubu była zawieszona. Od 2007 r.  UKS znów działa. Prezesem jest pani Agnieszka Bukowiec. Powołano też Zarząd i komisję rewizyjną oraz uchwalono nowy statut.

• UKS "Jastrząb"

2016/2017

W tym roku obsługę w sklepiku prowadzą: Kasia Jonik, Karolinka Orzeł i Agatka Zelek.

2015/2016

W bieżącym roku szkolnym w sklepiku obsługują: Beata Zelek, Julka Pławecka i Adam Orzeł. Opiekunem jest nadal pani Katarzyna Filipek.

Witamy w nowym roku szkolnym

Sklepik w naszej szkole działa i to od pierwszego dnia roku szkolnego. Obsługi podjęły się uczennice klasy V: Julka Pławecka i Beata Zelek; czasem pomagają Adam Orzeł, Ewa Bukowiec czy Kuba Kocoń. Opiekunem nadal jest pani Katarzyna Filipek.

W asortymencie sklepiku są różne przekąski, napoje a także przybory szkolne. Trudno sobie wyobrazić szkolne przerwy bez naszego "Grosika". wink

Sprawozdanie:

W roku szkolnym  2013/14 prowadzony był sklepik  z artykułami szkolnymi, napojami, owocami i słodyczami. W prace sklepiku  zaangażowali  się uczniowie klasy VI i klasy III. Wypracowane dochody przeznaczone zostały na potrzeby szkoły i uczniów to jest: na nagrody dla uczniów w konkursach szkolnych i międzyszkolnych, zakup nagród książkowych na zakończenie roku, poczęstunek dla  seniorów, dla uczestników gminnego  konkursu ortograficznego, dla mam z okazji Święta Mamy, zapłacono prenumeratę ''Przyrody Polskiej'', instruktora na basen, szczoteczki do zębów, opłacono uczestnictwo w rajdzie, kieszonkowe na wycieczkę dla 3 dzieci; zakupiono upominki za pracę w sklepiku. Sklepik uczniowski odgrywa również ważną rolę wychowawczą - uczy samorządności i gospodarności, rozwija uczciwość i obowiązkowość, kształtuje umiejętność zespołowego działania.

Wrzesień 2013

W drugim tygodniu września wznowił swoją działalność sklepik uczniowski. Nowym opiekunem sklepiku jest pani Katarzyna Filipek, zaś w rolę sprzedawczyń wcieliły się: Ola Włosińska z kl. VI i Weronika Wiktor z kl. V.

W sklepiku możecie kupić "coś słodkiego", napoje, owoce a także niektóre przybory szkolne.

Zwracamy szczególną uwagę na to co jemy, nawet wtedy, gdy jest to tylko mała przekąska. Dlatego
    w naszym sklepiku nie ma chipsów, tuczących batonów czy farbowanych słodyczy.

Zapraszamy do sklepiku !