• WALENTYNKI 2016!  heart

Dn. 10 lutego w naszej szkole rozstrzygnięto konkus na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Oto wyniki: miejsce I - Katarzyna Jonik (kl.IV), miejsce II - Justyna Jonik (kl.0), miejsce III - Jakub Czech (kl.II). Wyróżnienia otrzymali: Aleksandra Jonik (kl.V), Dawid Garbacz (kl.II) oraz Katarzyna Krawczyk (kl.IV). Gratulujemy!

Następnie uczniowie SU prowadzili sprzedaż kartek walentynkowych (tych konkursowych oraz kartek wykonanych przez członków Samorządu), a w piątek (12 lutego) uczniowie mieli okazję wysłać walentynki za pośrednictwem szkolej poczty walentynkowej mail. Zobacz zdjęcia w  Galeria.

WALENTYNKI 2014/2015   heart

Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową mailcieszył się bardzo dużym powodzeniem. Wpłynęło mnóstwo pięknych kartek. Jury miało ogromny problem przy wyłonieniu zwycięzców. Dlatego też przyznano trzy miejsca I, dwa II i trzy III. Oto wyniki:

Miejsce I - Witor Gałecki kl.0, Kuba Czech kl.I,  Ania Stach kl.III

Miejsce II - Dawid Garbacz kl.I, Weronika Wiktor kl.VI

Miejsce III - Adam Orzeł kl.V, Kuba Kocoń kl.IV, Kuba Uryga kl.II

Wszystkie pozostałe kartki otrzymały wyróżnienie.

Konkursowe kartki trafiły na kiermasz razem z kartkami wykonanymi przez członków samorządu. Każdy miał szansę wrzucić zaadresowaną kartkę do walentynkowej skrzynki pocztowej. Następnie nasz szkolny listonosz roznosił walentynki uczniom.

WALENTYNKI 2012/2013

Ogłosiliśmy konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Wzięło w nim udział bardzo wiele osób. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody za swoje pracę.

WALENTYNKI 2010/2011

W tym roku szkolnym walentynkowej aurze towarzyszył kiermasz kartek walentynkowych oraz konkurs na najoryginalniejszą kartkę walentynkową. Zakupione kartki uczniowie mogli zaadresować do wybranej przez siebie osoby i wrzucić do skrzynki pocztowej - walentynkowej:). 14 lutego listonosze walentynkowi dostarczyli pocztę do odpowiednich klas i uczniów. 15 lutego został rozstrzygnięty w/w konkurs - wyniki prezentujemy poniżej. Zobacz galerię.

I MIEJSCE: Marcin Krawczyk (kl. I) i Jan Chełmecki (kl. II)

II MIEJSCE: Weronika Wiktor (kl. II) i Iwona Orzeł (kl. IV)

III MIEJSCE: Ewelina Tokarz (kl. IV) i Agnieszka Jonik (kl. V)

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Z klasy "0": Kacper Dutka, Jakub Kocoń, Karolina Orzeł, Amelia Zelek, Katarzyna Krawczyk, Dawid Pławecki;

Z klasy I: Adam Orzeł;  Z klasy IV: Anna Pasionek, Karolina Zelek, Łucja Jonik; Z klasy V: Dorota Pławecka;

Z klasy VI: Patryk Zelek, Aleksandra Łącka, Iwona Włosińska, Iwona Pławecka, Sabina Filipek, Konrad Kocoń;

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Dochód ze sprzedanych kartek SU przeznaczył na nagrody dla wszystkich uczestników konkursu.

WALENTYNKI 2009/2010

Galeria "Walentynki 2010"
          Walentynkowa poczta
          W czwartek na terenie szkoły Samorząd Uczniowski będzie rozprowadzał pocztówki walentynkowe. Wszyscy chętni, którzy chcą zrobic niespodziankę ulubionej (czyt. ukochanej ;)) osobie mogą zakupić taką walentynkę, zaadresować (tj wpisać imię i nazwisko oraz klasę) a nastepnie wrzucić do specjalnie przygotowanego na tę okazję kosza. W piątek po długiej przerwie walentynkowy listonosz będzie doręczał tę przemiłą pocztę adresatom.
          Ciekawe, kto w naszej szkole zdobędzie najwięcej WALENTYNEK?
          Kartki walentynkowe przygotowane przez SU wraz z opiekunem panią Agnieszką Bukowiec będą sprzedawane w cenie 0,50 zł za sztukę, a dochód z ich sprzedaży zasili konto Samorządu.