• SPRAWOZDANIA

• Sprawozdanie z pracy SU w roku szkolnym 2014/2015.

W roku szkolnym 2014/2015 Samorząd Uczniowski zrealizował większość założeń zawartych w planie pracy. SU brał udział w wielu działaniach i akcjach m.in. Góra Grosza, dzięki której uczniowie naszej szkoły zebrali 393,11 zł. W grudniu działacze Samorządu zorganizowali kiermasz świąteczny. W lutym odbył się konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową, a później działał poczta Walentynowa. W marcu SU złożył życzenia wszystkim Paniom pracującym w naszej szkole. Uczniowie aktywnie włączali się również w przygotowania do Święta Szkoły. Przez cały rok Samorząd dbał o szkolną gazetkę ścienną oraz prowadził kronikę. Dzięki akcjom Samorząd zgromadził fundusze, które przeznaczone były na nagrody w konkursach oraz na końcoworoczne spotkanie członków Samorządu w ramach podziękowania za pracę w tym roku szkolnym. Pozostałe pieniądze w kwocie 48,34 zł zostaną przekazane przyszłemu Samorządowi uczniowskiemu.

Sprawozdanie z pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2013/2014 przeprowadził liczne akcje i konkursy. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotował zaproszenia, akademię, dekorację oraz upominki dla nauczycieli oraz nauczycieli - emerytów. W listopadzie porządkował groby nauczycieli, partyzanta oraz księży.Przez kilka miesięcy prowadził akcję Góra Grosza. Przygotował i przeprowadził, wraz ze Szkolnym Kołem Caritas, kiermasz z okazji Świąt Bożego Narodzenia. SU przeprowadził konkurs stoików bożonarodzeniowych. W styczniu podczas zabawy choinkowej prowadził loterię fantową oraz przygotowywał Dzień Seniora (dekorację, upominki, prowadził akademię). Z okazji Walentynek zorganizował konkurs na najładniejszą kartkę oraz pocztę walentynkową. W marcu SU złożył życzenia wszystkim paniom i dziewczynkom w naszej szkole oraz przygotowywał Dzień Talentów (dekorację, przygotowywał wystawy młodych artystów, prowadził akademię). W kwietniu przygotował (wraz ze Szkolnym Kołem Caritas) i przeprowadził kiermasz wielkanocny a także konkurs na najładniejszy stroik. Przez cały rok szkolny Samorząd Uczniowski opiekował się sztandarem, prowadził kronikę szkolną oraz gazetkę. Dzięki takim akcjom jak kiermasze i loteria SU uzyskał środki finansowe, które przeznaczył na nagrody: w konkursach oraz na koniec roku szkolnego za pracę w samorządzie. Po rozpoczeniu przychodów i wydatków SU dysponuje kwotą 89,94 zł. Środki te zostaną przekazane przyszłemu Samorzadowi Uczniowskiemu.

Sprawozdanie z pracy Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2011/2012

Plan pracy Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2011/2012 został zrealizowany
          w dużej mierze.

W ciągu roku szkolnego przygotował On wiele konkursów, takich jak np.:
          - konkurs na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową
          - konkurs na najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy
          - konkurs na najpiękniejszą kartę walentynkową
          - konkurs na najpiękniejszy stroik wielkanocny.

Na początku roku szkolnego Samorząd Uczniowski opracował regulamin dyżurów uczniowskich, który uściślił zakres ich obowiązków i ułatwił organizację prowadzenia dyżurów.

W październiku w ramach Dnia Papieskiego Samorząd Uczniowski utworzył Szkolne Koło Caritas. W listopadzie przeprowadzono akcję „Góra grosza”, w grudniu przeprowadzono wraz ze Szkolnym Kołem Caritas kiermasz stroików Bożonarodzeniowych, z którego zebraną kwotę przekazano
          w całości na cele Szkolnego Koła Caritas. Podczas zabawy karnawałowej odbyła się loteria fantowa. W lutym odbył się kiermasz kartek walentynkowych oraz zorganizowano pocztę walentynkową, aby każdy chętny mógł swojej sympatii wysłać życzenia. Z okazji święta dnia kobiet, męska część Samorządu Uczniowskiego złożyła wszystkim kobietom życzenia, a panie nauczycielki i panie z obsługi otrzymały upominek w postaci tulipana. Przed świętami wielkanocnymi odbył się kiermasz stroików wielkanocnych.

Ponadto Samorząd Uczniowski pomagał w przygotowaniach wielu imprez i uroczystości szkolnych. Przez cały rok dbał o gazetkę ścienną, prowadził kronikę szkolną oraz sprawował pieczę nad sztandarem szkoły.

Wiele przeprowadzonych akcji pozwoliło na uzyskanie określonych kwot pieniężnych, za które Samorząd Uczniowski miał możliwość sponsorować nagrody za udział w konkursach oraz nagrody na koniec roku szkolnego za pracę w Samorządzie Uczniowskim. Pieniądze w kwocie 104,02 zł zostaną przekazane przyszłemu Samorządowi Uczniowskiemu.