• Wycieczka klas I - III na Jastrząbkę

• Klasy I – III wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę pieszą na Jastrząbkę. Pierwszym punktem była plantacja borówki amerykańskiej Państwa Edyty i Dariusza Krawczyków. Na plantacji powitała nas pani Edyta, która opowiedziała kilka ciekawostek na temat pielęgnacji i o sposobie hodowli krzewu borówki. Kolejnym punktem wycieczki był cmentarz na Jastrząbce i Dęby Pamięci.  Następnie dzieci przygotowały ognisko i upiekły smaczne kiełbaski. Największą atrakcją były zabawy w lesie. Serdecznie dziękujemy pani Edycie Krawczyk za miłe przyjęcie i słodkie upominki dla dzieci oraz pani Agacie Zelek za pomoc.

• Spotkanie z policjantami

• W dniu dzisiejszym uczniowie z klas 0-3 uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez policjantów z KPP z Limanowej.  Dotyczyły one bezpieczeństwa podczas poruszania się po jezdni w drodze do szkoły i ze szkoły.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

• 4 września mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie w szkole na uroczystym apelu nowi uczniowie - pierwszoklasiści - zostali włączeni do społeczności szkolnej poprzez pasowanie. Na koniec młodzież z klas starszych przypomniała, że 1 września minęła kolejna rocznica wybuchu wojny. Zdjęcia

• Witaj szkoło!

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się w poniedziałek 4 września 2023 r. Zapraszamy na mszę św. o godz. 8.30, a następnie do szkoły na uroczycty apel.

• Urodziny Blanusi

• Pod koniec wakacji udało nam się odwiedzić Blanusię ze spóźnionym prezentem urodzinowym. Zakupiliśmy jej specjalistyczny fotel, który na pewno będzie wykorzystywany podczas zajęć z Blanusią. Fotel został wykonany na zamówienie, a udało się go zakupić dzięki akcjom SKC Caritas prowadzonych w ubiegłym roku szkolnym. Prezent bardzo Jej się spodobał, z radością w nim siedziała....z czego niezmiernie się cieszymy.

• Nagłówek

• Nagłówek