Przed Świętem Odzyskania Niepodległości uczniowie klasy V i VI naszej szkoły udali się na Jastrzabkę, gdzie oczyścili z liści i igliwia mogiły poległych żołnierzy, wygrabili trawniki i zapalili znicze. Uporządkowali też miejsce wokół Dębów Pamięci posadzonych dla upamiętnienia ofiar zbrodni katyńskiej.
