Po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Ziemi. Tym razem pod hasłem "SEGREGUJ Z NAMI".
Po raz kolejny obchodziliśmy Dzień Ziemi. Tym razem pod hasłem "SEGREGUJ Z NAMI".
Konkurs polegał na napisaniu wiersza lub opowiadania o tematyce wiosennej. Z naszej szkoły brało udział troje uczniów, dwoje z nich odniosło spory sukces: Oliwka Błaż z klasy I - zajęłą I miejsce a Kacperek Dutka z oddziału przedszkolnego - II miejsce. Gratulacje dla dzieciaków!!! Więcej o konkursie można przeczytać na stronie: http://www.blizejprzedszkola.pl/wyniki-911,ogolnopolski-kolnkurs-literacki-zwiastuny-wiosny
Dwoje dzieci z oddziału przedszkolnego brało udział w II Ogólnopolskim Konkursie na Plakat: "Międzynarodowy Rok Lasów". Kubuś Kocoń (6lat) zajął II miejsce a Kasia Krawczyk (5lat) III miejsce. Kubuś Kocoń otrzymał także wyróżnienie w konkursie plastycznym Pocztówka z mojego miasta a Karolinka Orzeł zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Witaj Wiosno. Gratulacje!
Weronika Wiktor z klasy II wzięła udział w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym: Powódź, pożar dniem i nocą - strażak przychodzi ci z pomocą, zdobyła nagrodę i w dniu dzisiejszym odebrała ją z rąk Starosty Powiatu Limanowskiego. Gratulacje. Galeria zdjęć.
Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową składamy najlepsze życzenia zdrowia, pogody ducha i wielu łask Bożych.
Dziś tj. 18. 04. br. został rozstrzygnięty konkurs na stroik wielkanocny. Przyznano 7 nagród głównych i 25 nagród pocieszenia. Szczegółowe informacje i wyniki w zakładce 'Samorząd Uczniowski/Akcje wielkanocne'. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!
Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców na trzydniowy kiermasz wielkanocny, który ruszy w poniedziałek tj. 18. 04. i trwał będzie na przerwach. Zakupić można będzie m. in. stroiki świąteczne.
W dniu 06 kwietnia 2011 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty ceramiczne w ramach konkursu SKO - "Skarbonka mój pierwszy bank, " organizowanego pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej. Grupa trzydziestu uczniów lepiła z gliny skarbonki według wcześniej przygotowanych projektów. Warsztaty zakończyły się wystawą prac.
W dniu 29 marca 2011 r. (wtorek) w godzinach 8.00 - 15.00 odbędą się zapisy dzieci z roczników 2005 i 2006 do oddziału przedszkolnego. W miarę wolnych miejsc bedą przyjmowane również dzieci z rocznika 2007. Zapraszamy.
Kasia i Ola Jonik z oddziału przedszkolnego otrzymały wyróżnienia specjalne w V edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego pt. "Ocalić od zapomnienia - zabawki oraz przedmioty codziennego użytku inspirowane sztuką ludową". Dziewczynkom i ich nauczycielce serdecznie gratulujemy.
Jak co roku o tej porze w naszej szkole świętujemy Dzień Patrona Szkoły czyli urządzamy konkursy i zabawy związane tematycznie z wielkim artystą malarzem Janem Matejko - naszym patronem. W tym roku honorowym gościem naszego święta był pan Tomasz Pagaczewski - syn Stanisława Pagaczewskiego, którego znamy jako autora znakomitych opowiadań dla dzieci m.in. "Porwanie Baltazara Gąbki". Więcej informacji o naszym święcie przedstawiamy w Wydarzeniach. Tutaj znajdziecie informacje o panu Stanisławie Pagaczewskim, jego książkach i możecie pobawić się w układanie puzzli
.
Jak zauważyliście nasza strona internetowa przybrała nowe, wiosenne barwy. Jutro 22 marca będziemy świętowć w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły. Będzie to dzień konkursów, zabaw i wielu ciekawych zajęć. Zapraszamy na godzinę 9.00.
W dniu 10 marca 2011 r. komisja konkursowa oceniła wiersze napisane przez dzieci. Przyznano 14 wyróżnień oraz 9 nagród pocieszenia. W dniu 11 marca 2011 rozdano dyplomy i nagrody. Wyróżnionym gratulujemy. Więcej informacji w zakładkach: wydarzenia oraz przedmioty - wychowanie przedszkolne.
Dyrektor szkoły informuje, że nasza szkoła bierze udział w pilotażowym badaniu prowadzonym przez MEN pod nazwą "Podniesienie efektywności kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi". Więcej informacji w menu "Linki".
Dziś w Dniu Kobiet cała męska społeczność szkolna składa wszystkim Paniom nauczycielkom, Paniom z obsługi szkoły i koleżankom najlepsze życzenia szczęścia i radości na każdy dzień.
W menu Przedmioty / Biblioteka znajdziesz kolejne pytanie konkursowe. Sprawdź, napisz odpowiedź i w piątek wrzuć do skrzynki. Nagrody czekają!
Z okazji ogłoszonego przez Sejm RP Roku Czesława Miłosza, w naszej szkole odbędzie się szkolny konkurs wiedzy o tym wybitnym polskim poecie - laureacie Nagrody Nobla. Szczegóły konkursu znajdziecie w menu Przedmioty / Biblioteka. Zapraszamy do udziału w konkursie.
Kasia Krawczyk z oddziału przedszkolnego została laureatką wojewódzkiego konkursu plastycznego "Uśmiech babci, uśmiech dziadka". Więcej informacji w menu: Wydarzenia/Konkursy. Kasi serdecznie gratulujemy!
Dziś tj. 15 lutego został rozstrzygnięty konkurs na najoryginalniejszą kartkę walentynkową. Więcej informacji o konkursie i tegorocznych akcjach walentynkowych znajdziecie w zakładce 'Samorząd Uczniowski/Walentynki'. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!
W naszej miejscowości Kamionce Małej w dniu 13 lutego 2011 roku będzie miała miejsce piękna uroczystość - setne urodziny pani Rozalii Czech. Dostojna Jubilatka to prababcia uczennicy kl. 6 Oli Łąckiej. W "Wydarzeniach" przeczytacie krótką informację o jej życiu, którą przygotowała Ola. Szanownej Pani Rozalii z okazji tak okrągłych urodzin życzymy wszystkiego najlepszego!
Dyrekcja, grono nauczycielskie i uczniowie Szkoły
Powered by aSc EduPage