• 2018/2019

Nowe godziny zajęć w przedszkolu - obowiązują od 11 lutego

Poniedziałek 8.00- 13.00 ( starszaki i maluchy)

Wtorek 8.00- 13.30 (starszaki i maluchy)

Środa 8.00- 13.30 (starszaki i maluchy)

Czwartek 8.00 - 13.00 (maluchy)

8.00 - 14.00 (starszaki)

Piątek 8.00 - 13.00  (maluchy)

8.00- 14.00 (starszaki)

8 stycznia przedszkolaki, które brały udział w szkolnym konkursie na najładniejszy stroik i ozdobę bożonarodzeniową otrzymały nagrody: Kamil Bukowiec, Kacper Twaróg, Anna i Krystian Bułat, Gabriela Uryga, Julia Koza, Aleksandra Pacułt, Maksymilian Stach, Kinga Stach, Franciszek Grzyb, Oliwia Śliwa i Wiktoria Kocoń.

21 grudnia przedszkolaki wystąpiły przed całą społecznością szkolną z Jasełkami i kolędami podczas wigilii szkolnej.

W dniu 6 grudnia do grzecznych przedszkolaków przyszedł św. Mikołaj z pięknymi upominkami. Radość dzieci była wielka.

30 listopada po próbnej ewakuacji strażacy z OSP Kamionka Mała przeprowadzili prelekcje w grupie przedszkolnej na temat zagrożeń związanych z pożarami i nie tylko. Przypomnieli dzieciom zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrożenia

26 listopada przedszkolaki obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Przez wszystkie zajęcia w tym dniu w przedszkolu dzieciakom towarzyszyły ich ulubione pluszaki. Każde z nich opowiadało historię swojej maskotki.

W dniu 25 września dzieci miały możliwość obejrzenia spektaklu pt. "Legenda o Smoku Wawelskim", wystawionym przez Teatrzyk Kukiełkowy "Pinokio" z Nowego Sącza.

19 września 2019 r. przedszkolaki udały się do Skansenu na Jedrzejkówce w Laskowe. Dzieci uczesniczyły w zajęciach edukacyjnych: rozpoznawanie zbóż, robienie masła, wyrabianie i wypiekanie podpłomyków. Przedszkolaki zapoznawały się z wyglądem starodawnych chat, sprzetów gospodarstwa domowego oraz jak wyglądały miejsca pracy rzemieślników: kołodzieja, kowala itp.

W roku szkolnym 2018/2019 do naszego oddziału będzie uczęszczało 27 dzieci: Kamil Bukowiec, Krystian i Anna Bułat, Szymon Jarzmik, Maksymilian Stach, Kacper i Milena Twaróg, Franciszek Bukowiec, Franciszek Grzyb, Antoni i Marcin Zelek, Wiktoria Kocoń, Marta Włosińska, Aleksandra Pacułt, Julia Koza, Daria Duchnik, Kinga Stach, Jakub Jonik, Jakub Zelek, Mateusz Kołodziej, Gabriela Uryga, Oliwia Śliwa, Artur Pławecki, Nikodem Sajdak, maja Grzegorzek, Kornelia Zelek.