• Nagłówek

• Wyjazd do LDK na spektakl "Zaczarowane jabłuszko"

• W dniu 20 marca 2017 r. przedszkolaki wraz z kl I udały się na spektakl pt. Zaczarowane jabłuszko. Dzieciom przypadłu do gustu ciekawe zabawy i tańce, które podczas spektaklu wykonywali razem z aktorami.

• Pomagamy małej Blanusi

• Przedszkolaki zaangażowały się w akcję pomocy dla malutkiej Blanusi. Cały miesiąc zbierały drobne pieniążki - Góra serc (zebrano ponad 280,00 zł), razem z rodzicami wykonywały ozdoby świąteczne, które były sprzedawane na kiermaszu.

• Spotkanie ze św. Mikołajem

• W tym roku przedszkolaki były wyjątkowo grzeczne, dlatego odwiedził ich św. Mikołaj z licznymi prezentami. Radości nie było końca.

• Wizyta u strażaków

•  Jak co roku jesienią, przedszkolaki odwiedziły strażaków z OSP Kamionka Mała. Dzięki uprzejmości komendanta pana Jóżefa Zelka mogli zobaczyć sprzęt gaśniczy.Jak zwykle największą popularnością cieszył się ulubiony przez dzieciaki Magirus.