•

W ramach akcji Dnia Papieskiego w roku szkolnym 2011/2012  Samorząd Uczniowski utworzył:

SZKOLNE KOŁO CARITAS

Zebranie Szkolnego Koła Caritas odbyło się dnia 29.11.2011 r.

PORZĄDEK ZEBRANIA:

1. Zapoznanie z porządkiem zebrania i powołanie protokolanta.
          2. Zapoznanie z celami i zadaniami Szkolnego Koła Caritas na podstawie statutu.
          3. Przeprowadzenie wyborów do Zarządu Szkolnego Koła Caritas.
          4. Ustalenie częstotliwości spotkań.
          5. Przedyskutowanie programu działania.

Zebranie otworzył opiekun Szkolnego koła Caritas Agnieszka Bukowiec, asystent kościelny ks. Stanisław Węgrzyn oraz dyrektor szkołyWanda Chochlińska.

W dalszej części zebrania opiekun Koła zapoznał uczestników spotkania z takimi zagadnieniami jak: Czym jest Caritas oraz Czym są Szkolne Koła Caritas i jakie są jego cele i zadania?

Następnie przystąpiono do wyboru Zarządu Szkolnego Koła Caritas, i tak:

PRZEWODNICZĄCY - Agnieszka Jonik

ZASTĘPCA - Dorota Pławecka

SKARBNIK - Sebastian Czech

SEKRETARZ - Dominika Zelek

W dalszej częsci ustalono, że członkowie Szkolnego Koła Caritas będą spotykać się raz w tygodniu w każdy wtorek i ustalono plan działania na najbliższą przyszłość:

- przygotowanie paczek mikołajowych dla samotnych osób,

- przygotowanie kartek Bożonarodzeniowych z życzeniami dla samotnych osób,

- rozniesienie kartek i zebranie informacji o potrzebach, przekazanie informacji do Caritasu Kościelnego