• Działania 2016/2017

• Pod koniec roku szkolnego odwiedziliśmy naszą podopieczną Blankę Gałecką, aby złożyć jej zyczenia z okazji 1 urodzin. galeria

czerwiec: Szkolne Koło Caritas w tym roku szkolnym wyruszyło na zjazd Kół Caritas do Tarnowa. Wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Św celebrowanej przez Biskupa Jeża, a potem odbyła się świetna zabawa smiley galeria

Ze skarbonek zebrano kwotę 573,50 zł . (kwota ta zostanie przekazana na cele miłosierdzia)

Dzisiaj (12.04.2017 r) zakończyliśmy akcję "Jałmużna Wielkopostna". Wolontariusze pozbierali skarbonki i przygotowują się do podsumowania. Jeżeli ktoś zapomniał przynieść na dzisiaj, serdecznie zapraszamy po świętach.

!!!!!!!Przygotowujemy się do KIERMASZU WIELKANOCNEGO!!!!!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kiermasz w Niedzielę Palmową po każdej Mszy Św. na salkę Strażacką przy parkingu kościelnym.

Każdy znajdzie coś dla siebie  :-)

ZAKOŃCZENIE I PODSUMOWANIE KIERMASZU BOŻONARODZENIOWEGO

22 grudnia 2016 r. zakończono akcję kiermaszu Bożonarodzeniowego. Akcja trwała od początku grudnia. Udało się uzbierać bardzo pokaźną kwotę 6373,64 zł. Kwota ta w całości została przekazana na ręce P. Katarzyny Gałeckiej - mamy Blanki.

Wszystkim zaangażowanym SK Caritas składa serdeczne podziękowania !!!

NIEDZIELNY KIERMASZ ŚWIĄTECZNY PODSUMOWANY

W niedzielę przed i po każdej mszy Św. przy parkingu kościelnym rozprowadzaliśmy ozdoby Bożonarodzeniowe. Udało się nam zebrać piękną kwotę 3900 zł za co z całego serca wszystkim darczyńcom dziękujemy!
          Przypominamy, że akcja kiermaszu trwa od 4 grudnia i jeszcze jest kontynuowana w naszej szkole aż do 22 grudnia. Do tej pory zebraliśmy już łącznie kwotę 5800 zł. Cały dochód zostanie przekazany na pomoc w leczeniu naszej małej koleżnki Blanki Gałeckiej.

smileyWYSYŁAMY KARTKI DLA CHOREGO PATRYKAsmiley

Nasza szkoła odpowiedziała na apel matki ciężko chorego Patryka, w którym prosi o wysłanie jak największej ilości kartek
          z życzeniami Świątecznymi. Każda klasa miała za zadanie przygotować sobie kartki i wypisanie indywidualnych życzeń od każdego ucznia. Szkolne Koło Caritas w piątek zebrało kartki od zainteresowanych akcją i  wyłaliśmy je do Patryka. Mamy nadzieję, że chciaż w niewielkiej części przyczyniliśmy się do uśmiechu na Jego twarzy.
          Życzymy Ci Patryku dużo zdrowia i radości w czasie tych nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Galeria

WIELKA AKCJA CHARYTATYWNA ROZPOCZĘTA!!!!!

Wszystkich chętnych, aby pomóc Blance Gałeckiej, zapraszamy do współpracy. Zaczynamy zbiórkę rzeczy potrzebnych do wykonania ozdób na kiermasz Bożonarodzeniowy. Wszystkie pozyskane fundusze zostaną przekazane na leczenie małej ciężko chorej dziewczynki z naszej wsi. Ponadto już 11 listapada podczas mszy na Jastrząbce SK Caritas przeprowadzi zbiórkę pieniędzy. Podczas zabawy Andrzejkowej odbędzie się loteria fantowa -  w tym celu prosimy o przynoszenie fantów, które będziemy mogli wykorzystać. Każdy z Was Uczniów, ale i dorosłych może włączyć się w wykonywanie stroików
          i ozdób śiątecznych. O terminy spotkań prosimy pytać opiekuna p. Agnieszkę Bukowiec lub p. Katarzynę Pacułt.

PIERWSZA AKCJA SK CARITAS JUŻ ZA NAMI !!!

21 października odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji 16 Dnia Papieskiego. SK Caritas z opiekunem i katechetką p. Bożeną Uryga, przygotowało piękne i bardzo wzruszające wspomnienie Św. Jana Pawła II. Każdy z uczestników apelu mógł ponownie zobaczyć i usłuszeć Naszego wspaniałego rodaka dzięki prezentacji multimedialnej. Był czas na wspomnienia...wzruszenia...podziękowania... i oczywiście wspólne śpiewanie ulubionych pieśni, między innymi "Barki".