• Zawody sportowe - mini piłka ręczna - igrzyska dzieci

• Podczas Gminnego Turnieju Mini Piłki Ręcznej, który odbył się 4 maja 2023 roku w Jaworznej, drużyna dziewcząt z naszej szkoły w składzie: Justyna Jonik, Zuzanna Piegza, Zuzanna Tokarz, Julia Orzeł, Emilia Zelek, Katarzyna Zelek, Milena Dawczak, Wiktoria Kocoń, wywalczyła III miejsce.  Ponadto jedna z dziewcząt - Justyna Jonik została uznana za najlepszą zawodniczkę turnieju. Serdecznie gratulujemy.

• Zawody sportowe - siatkówka dziewcząt - igrzyska dzieci

• 14 marca odbył sie Gminny Turniej mini siatkówki dziewcząt. Nasza drużyna wywalczyła III miejcse.

Skład drużyny: Justyna Jonik, Zuzanna Piegza, Zuzanna Tokarz, Julia Orzeł, Karolina Gałecka, Emilia Zelek, Milena Dawczak, Katarzyna Zelek.
        Gratulujemy!!!

• Zawody sportowe - siatkówka chłopców - igrzyska dzieci

• 13 marca odbył sie w naszej szkole Gminny Turniej mini siatkówki chłopców, kategoria igrzyska dzieci.

Nasza reprezentacja w składzie: Oliwier Stach, Hubert Jarzmik, Marcin Kuzak, Maksymilian Stach, Dawid Uryga, Filip Stanisz, Antoni Grzyb, Antoni Zelek wywalczyła II miejsce.
        Serdecznie gratulujemy.

• Zawody sportowe - siatkówka dziewcząt - igrzyska młodzieży szkolnej

• Dzisiaj 9.01.2023r reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła I miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki w kategorii igrzyska młodzieży szkolnej. Skład drużyny: Wiktoria Zelek, Aleksandra Filipek, Wiktoria Jarzmik, Zuzanna Tokarz, Zuzanna Piegza, Justyna Jonik, Julia Orzeł

Serdecznie gratulujemy!!!

• Zawody sportowe - koszykówka - igrzyska młodzieży szkolnej

• 01-12-2022. Dzisiaj reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w Gminnym Turnieju Koszykówki w kategorii igrzyska młodzieży. Dziewczęta w składzie: Wiktoria Zelek, Aleksandra Filipek, Zuzanna Piegza, Justyna Jonik wywalczyły III miejsce.
        Chłopcy w składzie: Piotr Zelek, Damian Bukowiec, Wiktor Gałecki, Maksymilian Błaż, Adrian Zelek - IV miejsce.
        Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

• Konkurs wiedzy "Wczoraj i dziś Gminy Laskowa"

• 29-11-2022. W XXV Konkursie Wiedzy "Wczoraj i dziś Gminy Laskowa" naszą szkołę reprezentowali: Damian Bukowiec z kl. 7 i Oliwier Stach z kl. 6, którzy zajęli I miejsce wśród drużyn z wszystkich siedmiu szkół. Konkurs składał się z dwóch części: prezentacja historii kapliczki i test wiedzy. Kapliczka_u_Chelmeckich.pdf. Więcej informacji

• Wiktoria Kocoń - świetna zawodniczka w piłce nożnej!

• 29-11-2022 r. na konsultacje kadry Małopolski rocznika 2010 - 2011 została powołana uczennica klasy 4 naszej szkoły a zarazem zawodniczka Fundacji Akademii Piłkarskiej Mam Talent Limanowa - WIKTORIA KOCOŃ. Ogromne brawa dla tej dziewczyny, bo nie od dziś udowadnia, że należy do ścisłego topu w Polsce w swoim roczniku! 👏👏👏👏Gratulujemy, jesteśmy dumni i trzymamy kciuki za powodzenie w konsultacjach.

• Zawody sportowe

• Dzisiaj tj. 16 listopada odbył się Gminny Turniej Tenisa stołowego w kategorii igrzyska młodzieży szkolnej. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły (Aleksandra Filipek i Emilia Grzyb) wywalczyła III miejsce
        Reprezentacja chłopców w składzie: Piotr Zelek i Maksymilian Błaż - IV miejsce.  Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

• Konkurs literacki im. Z. Smreczyńskiej

• My też jesteśmy poetami!   16 XI 2022 r. w Bibliotece Publicznej w Limanowej miało miejsce podsumowanie X edycji Konkursu Poetyckiego im. Zosi Smreczyńskiej.
        W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Z klasy V: Milena Bukowiec, Milena Dawczak, Lena Bukowiec, Łucja Zelek, Katarzyna Zelek. Z klasy VI jedna uczennica Zuzanna Piegza, kl.VII Adrian Zelek i uczennica kl. VIII Emilia Grzyb.  Laureatką (III miejsce) została uczennica kl. VIII Emilia Grzyb za zestaw wierszy a wyróżnienie otrzymała Zuzanna Piegza za wiersz ,,Różowy”. Gratulacje! Tutaj można przeczytać wyróżnione wiersze.

• Rajd szlakiem cmentarzy I wojny światowej

• 10/11-11-2022. W ramach rajdu Szlakiem cmentarzy I wojny światowej "Jak Oni w 1914..." odbył się konkurs piosenki żołnierskiej z okrsu pierwszej wojny światowej oraz konkurs wiązanek/wieńców. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy rajdowe:
        "Jarząbki spod Jastrząbki", które zajęły I miejsce w konkursie,
        "Orły" - III miejsce w konkurske.
        Gratulujemy.

• IV Ogólnopolski Międzyszkolny Festiwal im. Zbigniewa Wodeckiego

• 30-10-2022.  Uczennica klasy 8 Aleksandra Filipek wraz z nauczycielką muzyki panią Agnieszką Bukowiec, w ramach udziału w IV Ogólnopolskim Międzyszkolnym Festiwalu im. Zbigniewa Wodeckiego w Krynicy Zdroju nagrały piosenkę pt. "Nauczmy się żyć obok siebie". Choć nagranie Oli nie znalazło się w gronie laureatów, to my wiemy, że utwór był pięknie zaśpiewany. Gratulujemy!

• Małopolskie Konkursy Przedmiotowe

• W październiku odbyły etapy szkolne Małopolskich Konkursów Przedmiotowych. Wzięli w nich udział:
        Mikołąj Kaczocha (kl. 8),  06-10-2022, MK Języka Angielskiego,
        Emilia Grzyb, Wiktoria Jarzmik, Piotr Zelek (kl. 8),  07-10-2022, MK Matematyczny,
        Emilia Grzyb (kl. 8), 07-10-2022, MK Historyczny,
        Aleksandra Filipek (kl. 8), 17-10-2022, MK Biologiczny.
        Mimo, iż nikt się nie zakwalifikował do etapu rejonowego, to i tak serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników.

• 6 października drużyna żeńska reprezentująca naszą szkołę na Gminnych Zawodach Sportowych - halowa mini piłka nożna kat. klas 4-6, gdzie wywalczyły III miejsce. Skład drużyny: Wiktoria Kocoń, Zuzanna Piegza, Zuzanna Tokarz, Emilia Zelek, Justyna Jonik, Julia Orzeł.

Kolejny sukces zdobyli chłopcy w tej samej dyscyplinie i kategorii wiekowej 10 października. Zajęli oni II miejsce.
        Skład drużyny: Maksymilian Stach, Oliwier Stach, Hubert Jarzmik, Paweł Włodarz, Filip Stanisz, Rafał Krawczyk, Dawid Uryga.

- serdecznie gratulujemy!!!!

• Gminne Biegi Przełajowe

• 27 września odbyły się Gminne Biegi Przełajowe w kategorii klas 4-6  oraz 7-8. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów.

W kategorii klas IV, chłopcy Antonii Zelek i Maksymilian Stach zajęli egzekwo II miejsce co w ogólnej klasyfikacji dało naszej szkole  I miejsce.

W tej samej kategorii wiekowej, dziewczęta Wiktoria Kocoń zajęła III miejsce oraz Oliwia Śliwia VI miejsce, co w ogólnej klasyfikacji dało naszej szkole III miejsce.

III miejsce zdobyły rónież dzieczęta: Zuzanna Piegza i Justyna Jonik, które biegły w kategorii dziewcząt klasy VII.
        Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!