• Konkursy organizowane przez KRUS

• Uczniowie naszej szkoły brali udział w dwóch konkursach organizowanych przez KRUS.

Piotr Zelek i Kasia Zelek otrzymali nagrody za udział w konkursie na rymowankę o bezpieczeństwie na wsi, natomiast wyróżnienia w konkursie plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy bo ryzyko upadków znamy", otrzymali: Karolina Gałecka i Tomasz Bukowiec. W konkusie brali również  udział: Grzesiu Zelek, Maciej Bukowiec, Ania Zelek, Kasia Zelek, Szymon Pławecki, Wiktor Gałecki Damian Bukowiec, Piotr Zelek Aleksandra Filipek, wszyscy otrzymali drobne upominki.

Serdecznie gratulujemy!!! galeria

• Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Przywrócić głos Niezłomnym, Nieobecnym na lekcjach historii”

• Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 21 im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach:
        - plastycznej, w której wysłaliśmy 6 prac z kl. I-II, 9 prac z kl. IV-VI,oraz 2 prace z kl. VII-VIII,
        - multimedialnej - 2 prace,
        - modelarskiej - 1 praca.
        W kategorii praca plastyczna Gabriela Uryga z kl. II zajęła 3 miejsce a Aleksandra Pacułt z kl. III - 6 miejsce. Rozdanie nagród odbędzie się 3 czerwca 2022r.
        Serdecznie gratulujemy! galeria

• Konkursy ortograficzne w roku szkolnym 2021/22

• Marzec to miesiąc konkursów ortograficznych.  Podsumujmy.

Gminny Konkurs Ortograficzny klas IV-VI

Konkurs ten poprzedził etap szkolny, do którego przystąpili uczniowie:

Milena Dawczak, Łucja Zelek, Karolina Gałecka, Julia Orzeł, Zuzanna Piegza, Wiktor Gałecki.

Na etapie gminnym naszą szkołę reprezentowały uczennice: Łucja Zelek (kl.IV), Zuzanna Piegza (kl.V) – zajęła III miejsce.

Gminny Konkurs Ortograficzny klas VII-VIII

Etap szkolny, do którego przystąpili uczniowie: Magdalena Włodarz, Jakub Czech, Aleksandra Filipek, Wiktoria Jarzmik, Emilia Grzyb, Piotr Zelek, wyłonił jednego ucznia. Naszą szkołę w dalszych zmaganiach reprezentował Jakub Czech i zajął IV miejsce.

Szkolny Konkurs Ortograficzny ,,Mistrz Ortografii”

30 III uczniowie pisali dyktando, które miało na celu wyłonienie najlepszego ucznia z ortografii                      w naszej szkole. Byli to: Antoni Grzyb (kl.IV), Julia Orzeł (kl.V), Zuzanna Piegza (kl.V), Marcin Kuzak (kl.V), Wiktor Gałecki (kl.VI), Wiktoria Jarzmik (kl.VII), Emilia Grzyb (kl.VII), Jakub Czech (kl. VIII).

Tegorocznym  ,,Mistrzem Ortografii” została Wiktoria Jarzmik.

Wszystkich zachęcamy do wzmożonej czujności ortograficznej, by zmierzyć się z trudnościami ortograficznymi w następnym roku szkolnym a tegorocznym uczestnikom zmagań ortograficznych gratulujemy.

• II miejsce w Gminnym Turnieju mini siatkówki dziecząt - igrzyska dzieci

• Drużyna dziewcząt w składzie: Aleksandra Filipek, Wiktoria Jarzmik, Zuzanna Tokarz, Zuzanna Piegza, Justyna Jonik, Julia Orzeł, Emilia Zelek, Katarzyna Zelek; pięknie się zaprezentowały na Gminnym Turnieju i wywalczyły II miejsce. Gratulacje!!!  galeria

• I miejsce w Gminnym Turnieju siatkówki chłopców - igrzyska młodzieży

• W poniedziałek 28 marca 2022 r. nasza drużyna w składzie: Dawid Zelek, Patryk Sajdak, Gabriel Stach, Dawid Orzeł, Adam Kocoń, Piotr Zelek, wywalczyli I miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki. Ponadto Dawid Zelek został ogłoszony jako najlepszy zawodnik całego turnieju.
        Serdecznie gratulujemy...

Na turnieju Powiatowym niestety nie zajęliśmy żadnego miejsca na podium, ale nasza drużyna i tak pięknie się zaprezentowała...    galeria

• Gmina Laskowa wczoraj i dziś

• 1. 02. 2022. W dniu dzisiejszym zwycięzcy konkursu plastycznego "Gmina Laskowa wczoraj i dziś", tj. Aleksandra Pacułt (z kl. 3) i Piotr Zelek (z kl. 7) odebrali nagrody ufundowane przez GOKSiT w Laskowej. Zwycięzcom i opiekunom artystycznym serdecznie gratulujemy. Galeria.

• Zawody sportowe I półrocze

• 28 październik 2021 r.

II miejsce w Gminnym Turnieju Koszykówki chłopców - igrzyska dzieci

Drużyna w składzie: Damian Bukowiec kl. 6, Wiktor Gałecki kl. 6, Adrian Zelek kl. 6, Maksymilian Błaż kl. 7

25 październik 2021 r.

II miejsce w Gminnym Turnieju Koszykówki chłopców - igrzyska młodzieży

Drużyna w składzie: Dawid Zelek kl.8, Gabriel Stach kl. 8, Dawid Orzeł kl. 8, Piotr Zelek kl. 7.

6 październik 2021 r.

III miejsce w Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt - igrzyska dzieci

Drużyna w składzie: Wiktoria Kocoń kl. 3, Emilia Zelek kl. 4, Zuzanna Pegza kl. 5, Zuzanna Tokarz kl.5, Justyna Jonik kl. 5, Julia Orzeł kl. 5, Wiktoria Jarzmik kl. 7

1 październik 2021.

II miejscew Gminnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców - igrzyska młodzieży

Drużyna w składzie: Dawid Zelek kl. 8, Dawid Orzeł kl. 8, Gabriel Stach kl. 8, Patryk Sajdak kl. 8. Adam Kocoń kl. 8, Piotr Zelek kl. 8

28 wrzesień 2021 r.

Zuzanna Piegza - II miejsce w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt - igrzyska dzieci

• Konkursy przedmiotowe

• W obecnym roku szkolnym, odbyły się eliminacje do poszczególnych konkursów przedmiotowych.

Małopolski Konkurs Języka Polskiego :

Magdalena Włodarz, Jakub Czech, Emilia Grzyb

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego:

Gabriel Stach, Mikołaj Kaczocha

Małopolski Konkurs Historyczny :

Emilia Grzyb, Aleksandra Filipek, Damian Bukowiec

Małopolski Konkurs z  Fizyki :

Dawid Orzeł

Do etapu rejonowego zakwalifikowali się:

Magdalena Włodarz, Jakub Czech  - Małopolski Konkurs Języka Polskiego

Emilia Grzyb – Małopolski Konkurs Historyczny

Dawid Orzeł – Małopolski Konkurs z Fizyki

Wszystkim uczestnikom gratulujemy a tym, którzy zakwalifikowali się do następnego etapu życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.