• Działania SKO 2018/2019

• ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU OGŁOSZONEGO PRZEZ BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ

14 czerwca 2019 r. w centrali banku odbyło się uroczyste zakończenie akcji SKO oraz finał konkursu "Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej". W kategorii dla uczniów - autorów projektów karty płatniczej z logo Banku, spośród nadesłanych do Banku prac, wyłoniono 21 laureatów. Z naszej szkoły wyróżnienie otrzymał Franciszek Grzyb z kl.0. Gratulujemy!

KONKURS PLASTYCZNY OGŁOSZONY PRZEZ BANK SPÓŁDZIELCZY W LIMANOWEJ

Przedmiotem konkursu jest wykonanie projektu karty płatniczej z logo Banku:

a) projekt karty płatniczej może zostać wykonany dowolną techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, wycinanie grafika itp.) - format pracy od A4 - A3,

b) każdy może przygotować jedną, własnoręcznie wykonaną kartę płatniczą.

Na prace czekamy do 30 kwietnia 2019 r. Można wygrać głośniki JBL.

KONKURS PLASTYCZNY Galeria

W październiku ogłoszono, a w listopadzie rozstrzygnięto konkurs plastyczny na temat "Z SKO spełniam swoje marzenia". Wpłynęło 21 prac. Pierwsze miejsce otrzymali: Łucja Zelek kl.1, Karolina Zelek kl.3, Wiktor Gałecki kl.3, Mikołaj Pacułt kl.5, Damian Pławecki kl.6. Drugie miejsce uzyskali: Tomasz Bukowiec kl.1, Emilia Zelek kl.1, Adrian Zelek kl. 3, Wiktoria Jarzmik kl.4 i Magdalena Włodarz kl.5. Pozostałe prace zdobyły trzecie miejsce.

KLASA I PRZYJĘTA DO GRONA CZŁONKÓW SKO

W październiku uczniowie kl. I zostali przyjęci do grona członków SKO. Otrzymali książeczki oszczędnościowe z symboliczną wpłatą jednej złotówki na dobry początek. Obdarowani zostali gadżetami ufundowanymi przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.