• DZIAŁANIA SKO 2015/2016

• KONKURS PLASTYCZNY "SPEŁNIAM MARZENIA DZIĘKI SKO W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W LIMANOWEJ"

Przedmiotem konkursu jest wykonanie przez ucznia pracy plastycznej przedstawiającej sposób realizacji marzeń dzięki SKO. Prace konkursowe muszą uwzględniać następujące kryteria:

a) praca musi być wykonana odręcznie i być wynikiem osobistej twórczości ucznia;
          b) dowolna technika plastyczna;
          c) materiały dowolne np. ołówek, farby, kredki itp.;
          d) format pracy: od A4 do A3.

Prace można przynosić do opiekuna SKO do 13 maja 2016 r.

KONKURS NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ I STROIK ŚWIĄTECZNY (galeria)

Wspólnie z Szkolnym Kołem Caritas i Samorządem Uczniowskim w grudniu 2015 r. ogłoszono konkurs na ozdobę choinkową i stroik świąteczny. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło przed świętami Bożego Narodzenia. Z wynikami konkursu zapoznacie się na SK Caritas.

KONKURS PLASTYCZNY (galeria)

W listopadzie ogłoszono konkurs na plakat zachęcający do oszczędzania. Wykonano 9 prac, które zostały umieszczone na gazetce szkolnej. Wszystkie prace nagrodzono w grudniu na apelu szkolnym. Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie: Wiktor Gałecki kl.I, Adam Kocoń kl.II, Joanna Kocoń kl.III, Mikołaj Pacułt kl.II, Katarzyna Jonik kl.IV, Katarzyna Knurowska kl.IV, Piotr Zelek kl.I, Emilia Grzyb kl.I, Damian Bukowiec kl.I.

ŚLUBOWANIE KL. I (galeria)

1 października 2015 r. podczas uroczystości ślubowania, pierwszoklasiści  zostali przyjęci do SKO. W tym uroczystym dniu wszyscy uczniowie klasy pierwszej otrzymali książeczki SKO, a także gadżety ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Limanowej.