• Działania SKO 2017/18

• Konkurs "Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej"

Organizatorem konkursu jest Bank Spółdzielczy w Limanowej. Przedmiotem konkursu jest wykonanie samodzielnie przez ucznia plakatu, wiersza lub opowiadania, które mają odpowiadać na pytanie związane z tematem Konkursu, tj. "Dlaczego oszczędzam w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej". Konkurs trwa do 15.04.2018r.

Prace konkursowe muszą uwzględniać następujące kryteria:                                                                                         a) plakat - wykonanie dowolną techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, wycinanie, grafika itp.) format od A4 do A3,                                                                                                                                                            b) wiersz - napisany w dowolnej formie na maksymalnie 8 zwrotek, w wersji papierowej (czcionka - 12 Times New Roman),                                                                                                                                                                  c) opowiadanie - w wersji papierowej, w formacie A4 w objętości nie przekraczającej 1 strony (czcionka - 12 Times New Roman, odstępy 1,5).

Konkurs plastyczny rozstrzygnięty.

W listopadzie rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pn. "Jesienne inspiracje" do którego przystąpiło 13 osób. Niektórzy uczniowie wykonali po dwie prace. Pierwsze miejsce zdobył Piotr Zelek z kl.3, drugie miejsce otrzymali: Gabrysia, Dawid i Jakub Uryga, natomiast trzecie miejsce równorzędnie zajęli: Aleksandra Filipek, Wiktor Gałecki oraz Adrian, Wiktoria i Faustyna Zelek. Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna Knurowska, Karolina Zelek, Wiktoria Jarzmik i Damian Bukowiec. Gratuluję pomysłów! Galeria.

Konkurs plastyczny "Jesienne inspiracje z SKO"

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie. Technika wykonania prac dowolna. Format - A4. Prace należy dostarczyć do 10 listopada 2017 r. do opiekuna SKO.

Przyjęcie uczniów klasy I do grona członków SKO

W październiku, który jest miesiącem oszczędzania, uczniowie klasy pierwszej zostali przyjęci do grona członków SKO. W związku z tym uczniowie klasy III przygotowali krótkie humorystyczne scenki na temat "Co oszczędzać warto, a czego nie warto". Pierwszaki po otrzymaniu książeczek oszczędnościowych zostali obdarowani gadżetami, które ufundował Bank Spółdzielczy w Limanowej. Galeria