• DZIAŁANIA SKO -2016/17

• Konkurs "Bank - skarbonka" rozstrzygnięty

W lutym 2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie zorganizowanym przez Bank Spółdzielczy w Limanowej pod nazwą "Bank - skarbonka". Byli to uczniowie: Antek Grzyb, Karolina Zelek, Wiktor Gałecki, Piotr Zelek, Maksymiliam Błaż, Emilia Grzyb, Aleksandra Filipek, Szymon Filipek, Magdalena Włodarz, Mikołaj Pacułt, Jakub Kocoń, Kacper Dutka i Przemek Orzeł.

W czerwcu w konkursie tym laureatem został Maksymiliam Błaż z kl. 2, a wyróżnienie otrzymała Karolina Zelek z kl. 1. Nagrody zostały wręczone uczniom podczas podsumowania pracy SKO w Bibliotece Miejskiej w Limanowej.

Przedstawienie "Złotówka do złotówki"

30 marca 2017 r. podczas Święta Szkoły oraz Dnia Talentów, jakie corocznie odbywa się w nasze szkole, uczniowie kl. 2 przedstawili inscenizację pt. "Złotówka do złotówki", następnie uczniowie klas starszych ukazali korzyści jakie płyną z recyklingu.

Konkurs "Bank - skarbonka"

Jeżeli oszczędzasz w SKO i jesteś miłośnikiem ekologii wykonaj skarbonkę z surowców wtórnych.
          Rozwijaj swoje talenty i wygrywaj:
          - udział w warsztatach rzeźbiarskich w Twojej szkole,
          - jedną z 30 atrakcyjnych gier planszowych,
          - udział w profesjonalnej wystawie prac.
          Skarbonka ma być wykonana techniką dowolną i zawierać motyw regionalny, motyw SKO, lub motyw Banku.
          Prace proszę przynosić do 25 stycznia 2017 r. do opiekuna SKO.

Uwaga: Termin składania prac został wydłużony przez Bank Spółdzielczy do dnia 14 lutego (po feriach zimowych).

Loteria fantowa dla Blanki.

24 listopada podczas zabawy andrzejkowej odbyła się loteria fantowa, z której dochód był przeznaczony na pomoc dla chorej Blanki. Udało nam się uzyskać kwotę 2.470 zł., którą przekazaliśmy na konto mamy dziewczynki. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy. Galeria

Wyjazd na basen

20 września zorganizowany został wyjazd na basen do Limanowej. SKO wspólnie z SKC ufundował dojazd uczniów na basen. Galeria