• Warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży

• Zapraszam wszystkie chętne dzieci ze szkoły podstawowej, a także starsze, na warsztaty muzyczne, które będą się odbywały w naszej szkole w okresie wakacyjnym. Rozpoczęcie 18 lipca o godz. 9.00 (poniedziałek). Zajęcia będą się odbywały jeden raz w tygodniu po ok. 2 godziny pod kierunkiem muzyków z Akademii Filmowej w Łodzi. Efektem końcowym będzie występ całej grupy ze śpiewem rozrywkowych utworów na dożynkach w dn. 21. 08. 2022. Możliwe występy indywidualne chętnych uczniów. Kierownikiem projektu jest Mirosław Witkowski - muzyk; możecie zobaczyć jego występ tutaj i link do strony.

• Odznaczenie państwowe dla Pani Heleny Tokarz

• Pani Helena Tokarz ze Żmiącej, którą uczniowie naszej szkoły poznali podczas spotkań historycznych, została odznaczona przez Prezydenta RP pana Andrzeja Dudę najwyższym odznaczeniem - Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. To odznaczenie za niezłomną postawę w trudnych czasach komunizmu po II wojnie światowej. Kancelaria Prezydenta

• Nagłówek

• Nagłówek