• Nauka laminacji

• W ramach projektu "Labolatoria Przyszłości", klasa III na lekcji informatyki wykorzystała nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjnił zajęcia i sprawił dzieciom wiele radości.

• Gminne Biegi Przełajowe

• 27 września odbyły się Gminne Biegi Przełajowe w kategorii klas 4-6  oraz 7-8. Naszą szkołę reprezentowało 18 uczniów.

W kategorii klas IV, chłopcy Antonii Zelek i Maksymilian Stach zajęli egzekwo II miejsce co w ogólnej klasyfikacji dało naszej szkole  I miejsce.

W tej samej kategorii wiekowej, dziewczęta Wiktoria Kocoń zajęła III miejsce oraz Oliwia Śliwia VI miejsce, co w ogólnej klasyfikacji dało naszej szkole III miejsce.

III miejsce zdobyły rónież dzieczęta: Zuzanna Piegza i Justyna Jonik, które biegły w kategorii dziewcząt klasy VII.
            Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

• "Piękna i Bestia"

• 27.09.2022r. dzieci miały okazję oglądnąć teatrzyk kukiełkowy pt. " Piękna i Bestia". Spektakl obejrzeli przedszkolaki oraz uczniowie klas I-IV. Przepiękna opowieść o dziewczynie, która aby uratować swojego ojca, zgodziła się zostać więźniem na zamku Bestii uczy, że wrażliwość, dobro i miłość potrafią pokonać nawet zły czar. Teatrzyk dostarczył niezapomnianych wrażeń i wzruszeń, w mądry sposób opowiedział najmłodszym o istocie miłości przybliżył ponadczasowe wartości takie jak: dobro, prawda, zaufanie, pomoc.

• Aktywne przerwy

• Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego zaprasza wszystkich uczniów na codzienny krótki areobik. Więcej... Zdjęcia. W trakcie aerobiku wykorzystano srzęt zakupiony w ramach projektu Laboratoria Przyszłości, tj. zestaw nagłaśniający z mikrofonami.

• Zabawa z długopisami 3D

• W tym tygodniu, w ramach programu "Laboratoria przyszłości", podopieczni świetlicy szkolnej mogli wypróbować nowo zakupione długopisy 3D. Długopisy poszły w ruch! :)

• Wybory  Samorządu Uczniowskiego
          • Wybory Samorządu Uczniowskiego

• Uczniowie klas IV - VIII dokonali wyboru przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone zostały autoprezentacją kandydatów na przewodniczącego szkoły. Więcej w zakładce Samorząd Uczniowski.  Zdjęcia

• Nagrody w konkursie LOP

• W konkursie pod hasłem "Działalność Szkolnych Kół LOP" Aleksandra Filipek, Wiktoria Jarzmik i Piotr Zelek zdobyli I nagrodę specjalną. Uczniowie pod kierunkiem opiekuna przygotowali prezentację multimedialną przedstawiającą działalność naszego szkolnego koła. Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Ligi Ochrony Przyrody w Nowym Sączu.
            Gratulacje i zapraszamy do -> Galeria

• Zajęcia z klockami konstrukcyjnymi

• W ramach projektu "Labolatoria Przyszłości", dnia 05.09.2022 w świetlicy odbyły się pierwsze zajęcia z wykorzystaniem klocków konstrukcyjnych. Dzieci były bardzo zaangażowane, a każdy skończony projekt sprawiał ogromną radość.

• Koncert muzyczny w Kamenówce

• Na zaproszenie wójta Gminy Laskowa pana Piotra Stacha wzięliśmy dziś udział w koncercie muzycznym "Bajkowe granie" w Domu Pracy Twórczej "Kamenówka" w Sechnej.

• Nagłówek

• Nagłówek