• WIRTUALNA GAZETKA SZKOLNA

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Nauczyciele.
            W piątek oficjanie uruchomiona została Witrualna Gazetka Szkolna (WGS), dzięki której będziemy mogli na bieżąco wymieniać się informacjami, chwalić sukcesami, edukować i pogłębiać wiedzę o świecie... Zapraszamy wszystkich do redagowania WGS.

• Uczniowie - druhowie na walnym zebraniu OSP

• Kilkunastu uczniów naszej szkoły zrzeszonych w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, po raz pierwszy wzięło udział razem z dorosłymi strażakami w bardzo poważnym zebraniu. Mieli okazję usłyszeć w jak wielu ważnych akcjach i wydarzeniach nasza OSP brała udział w ubiegłym roku, a także zobaczyć jak planuje się pracę na kolejny rok. Do MDP należy ponad 40 członków, z czego większość to uczniowie naszej szkoły (dziewczęta i chłopcy). Więcej informacji.

• Nagłówek

• Nagłówek