• Sukces Emilii w konkursie "Pokaż nam swoje zainteresowania"

• Emilia Grzyb z klasy VIII została laureatką 2 miejsca w Konkursie fotograficznym przedstawiająym własne zainteresowania. W nagrodę otrzymała gimbal, dzięki któremu jej zdjęcia będą jeszcze bardziej udane. Dodatkowym wyróżnieniem jest fakt, że nagordzone w konkursie fotografie będą wykorzystane do  stworzenia edukacyjnych kart rozwojowych służących do celów szkoleniowych w całej Polsce. Gratulujemy Emilii takiego wyróżnienia! Więcej informacji TUTAJ

• Wywiadówka i szkolenie

• Korzystając z zebrania półrocznego z rodzicami, ratownicy z OSP Kamionka Mała przeprowadzili profesjonalne szkolenie z zakresu ratownictwa i wykorzystania sprzętu AED. Rodzice i nauczyciele mieli okazję znacznie pogłębić swoją wiedzę, a niektórzy nawet poćwiczyć...

• Zabawa choinkowa

• 25.01.2023 r. odbyła się zabawa karnawałowa.Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Odbyła się loteria fantowa, której dochód zasilił konto Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło tańców i wspolnej zabawy podczas muzyki. Dzięki zakupionemu sprzętowi w ramach projektu Laboratoria Przyszłości uczniowie mogli skorzystać z "foto budki".

• Wiktoria - Mistrzyni Małopolski!

• Wiktoria Kocoń z klasy 4 wywalczyła Halowe Mistrzostwo Małopolski u11 z drużyną Respekt Myślenice, strzeliła 10 bramek (!).
            Tydzień temu Wiktoria w starszej o dwa lata kategorii została wybrana najlepszą zawodniczką.

• XXVII Gminny Przegląd Grup Kolędniczych

• Na kolejnym, XXVII już Przeglądzie Grup Kolędniczych "Z wesołą nowiną..." naszą szkołę reprezentowała grupa kolędnicza "Draby" przygotowana przez panie: Katarzynę Filipek i Agnieszkę Bukowiec. Uczniowie zaprezentowali barwny występ, pięknie śpiewali pastorałki i kolędy oraz składali starodawne, ludowe życzenia noworoczne. Za swój występ otrzymali nagrodę pieniężną i statuetkę zdobywając III miejsce. Uczniom i paniom nauczycielkom gratulujemy pięknego występu!

• I miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki

• Dzisiaj reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła I miejsce w Gminnym Turnieju Siatkówki w kategorii igrzyska młodzieży szkolnej. Skład drużyny: Wiktoria Zelek, Aleksandra Filipek, Wiktoria Jarzmik, Zuzanna Tokarz, Zuzanna Piegza, Justyna Jonik, Julia Orzeł

Serdecznie gratulujemy!!!

• STRAŻACKI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

• OSP Kamionka Mała po raz kolejny zorganizowała turniej sportowy drużyn strażackich, który odbył się na naszej sali gimnastycznej. W tym roku turniej poszerzył się o udział Młodzieżowych Drużym Pożarniczych z terenu gmny Laskowa. Cel imprezy - jak zawsze charytatywny. Zbierano środki na zakup agregatu prądotwórczego dla niepełnosprawnej Blanusi Gałeckiej.

• Limanowska Akademia Młodego Technika

• 20.12.22 Uczniowie klasy VIII odziwiedzili Zespoł Szkoł nr 1 im Józefa Piłsudskiego (Ekonom), w ramach projektu Limanowska Akademia Młodego Technika. Mieli okazję sprawdzić swoje predyspozycje zawodowe wykonując typowe zadania dla danego zawodu, t.j szycie chirurgiczne, badanie EKG zwierząt, przygotowywanie zimnych napojów, tworzenie przekazów reklamowych, sporządzanie kosztorysów, czy też skosztować życia baristy.

Po warsztatach każdy z uczniów otrzymał dyplom, oraz miał okazję wziąść udział we wspólnym kolędowaniu.

• Wigilia klasy I-III

• Boże Narodzenie to najpiękniejsze, najuroczyściej obchodzone, a przy tym najbardziej rodzinne święta. W całym długim roku nie ma tak pięknego dnia, jakim jest Wigilia. To jedyny dzień, w którym chcemy być wszyscy przy wspólnym, rodzinnym stole, zostawiamy wolne nakrycie dla niespodziewanego gościa i jesteśmy wzruszeni podniosłą atmosferą. Dla dzieci Wigilia to najpiękniejszy i najradośniejszy wieczór w roku. Jest choinka, są prezenty, płoną światełka, łamiemy się opłatkiem, składamy sobie życzenia, a po tradycyjnych smakołykach śpiewamy kolędy.

W takiej serdecznej, rodzinnej atmosferze klasy I-III spędziły czwartkowy dzień w szkole. Przy pięknie ustrojonym stole, przy świątecznych stroikach i przy słodkim poczęstunku wszyscy zasiedli do Wigilii. Wspólne śpiewanie kolęd uprzyjemniło nam ten wyjątkowy czas.

Wszystkim rodzicom za ogromne zaangażowanie – dziękujemy!!!

• Zajęcia świetlicowe

• 14.12.22 W ramach projektu LP, podopieczni świetlicy wykorzystując długopisy 3D, stworzyli przepiękne ozdoby świąteczne. Czapki mikołaja, śniezynki czy też renifery.

• Nauka użycia drukarki 3D

• 4.12.22 Uczniowie klasy 8 na zajęciach wychowawczych uczyli się obsługi drukarki 3D. Sprzęt został zakupiony w ramach programu Laboraatoria przyszłości. Uczniowie mogą tworzyć samodzielnie swoje projekty w programie https://www.tinkercad.com/. Zachęcamy do skorzystania!

• Nagłówek

• Nagłówek