• Wykorzystanie sprzętu LP

• 27.10.2022
            Na zajęciach uczniowie klasy V, realizując projekt "Pompolinek" wykorzystali sprzęt z pracowni technicznej, zakupiony w ramach programu "Labolatoria przyszłości".

• Stworki - potworki LP

• Kratywne stwory. Na zajeciach świetlicowych dzieci zapoznawały sie z pojęciem "wyobrażni". Każdy z nich próbował uruchomić poklady swojej wyobraźni i dzięki temu powstawały ciekawe postacie.

• Dzień tabliczki mnożenia

• Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w obchodzie Dnia Tabliczki Mnożenia. Cały październik klasę matematyczną zdobiły jesienne liście, na których w celu przypomnienia widniały działania mnożenia i dzielenia liczb. Na koniec miesiąca uczniowie klas IV-VI w przyjemny i zabawny sposób przybliżyli sobie tabliczkę mnożenia poprzez rozwiązywanie tabliczek szczęścia , różnych układanek i łamigłówek. Klasa IV zmierzyła się także z „muchami matematycznymi”.

• Nagłówek

• Nagłówek