• Nasze sukcesy 2011/12

• Rok szkolny 2011/2012

FINALISTA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU PRZYRODNICZEGO

Szymon Grzegorzek zdobył tytuł finalisty Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego.
          Jesteśmy dumni z jego sukcesu, gorąco gratulujemy i życzymy Mu powodzenia w dalszym zgłębianiu tajemnic fascynującego świata przyrody!

II KRAKOWSKI KONKURS EKOLOGICZNY

9 lutego 2012r. odbył się szkolny etap konkursu, w którym uczestniczyło 724 uczniów z 40 szkół.  W naszej szkole do konkursu przystąpili uczniowie z klasy VI – Szymon Grzegorzek i Jakub Knurowski. Jesteśmy dumni, gdyż zakwalifikowali się do etapu finałowego, w którym  spotka się 78 uczniów z 32 szkół. Szymon zajął IV miejsce (62 pkt), natomiast Kuba XI miejsce(55 pkt). Finał odbędzie się 24 kwietnia w Krakowie. Gratulacje!

SZYMON W REJONIE!

19 grudnia odbył się w Nowym Sączu etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego, do którego z naszej szkoły zakwalifikował się Szymon Grzegorzek z kl. VI. Gratulujemy i czekamy na wyniki.

"II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Ochronie Przyrody
          na terenie Powiatu Limanowskiego"

FINAŁ KONKURSU

15 listopada w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbył się finał II Konkursu Wiedzy o Ochronie Przyrody w Powiecie. Zakwalifikowało się do niego 16 uczniów z terenu powiatu. Szymon Grzegorzek zajął III miejsce, a Jakub Knurowski - V miejsce. Chłopcy spisali się wzorowo, otrzymali liczne nagrody rzeczowe (aparat fotograficzny, śpiwór, myszkę bezprzewodową, książki....). GRATULACJE!

Konkurs, któremu patronował Jan Puchała, Starosta Limanowski został zorganizowany przez Powiat Limanowski, Nadleśnictwo Limanowa i Ligę Ochrony Przyrody z oddziałem w Limanowej.

NASI GÓRĄ! GRATULACJE!

25 października w Starostwie Powiatowym w Limanowej odbył się półfinał II Konkursu Wiedzy o Ochronie Przyrody na Terenie Powiatu Limanowskiego. Wzięło w nim udział 89 osób z całego powiatu (53 uczniów szkół podstawowych, 27 gimnazjalistów oraz 9 uczniów ze szkół średnich). Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kl. VI – Szymon Grzegorzek i Jakub Knurowski. Wielkie gratulacje dla chłopców, gdyż zakwalifikowali się do finału, który odbędzie się 15 listopada 2011 r.  w Limanowej. Szymon zajął I miejsce (30/30 punktów), a Jakub III miejsce (27/30 punktów). Życzymy im powodzenia w dalszych zmaganiach!